Festiwal Marii Czubaszek w Polanicy-Zdroju

Materiał partnera zewnętrznego

„Cały Kazio”- to festiwal dobrego słowa i znakomitej muzyki czyli trzydniowe wydarzenie inspirowane twórczością Marii Czubaszek skupiające szereg imprez promujących polską kulturę. Koncerty, spektakle, konkursy, warsztaty, Klub Książki Rozumnej - to wszystko przy udziale najznamienitszych postaci polskiej sceny muzycznej, kabaretowej i teatralnej. „Cały Kazio”, ubrany w intelektualno-satyryczny płaszczyk, z założenia ma promować „inteligentne polskie słowo" i dobrą muzykę na wysokim poziomie wykonawczym. Linię muzyczną stanowi szeroko rozumiany jazz i piosenka z „tekstem”.

.

Koncertom w Teatrze Zdrojowym towarzyszy szereg dodatkowych wydarzeń, organizowanych w różnych przestrzeniach Parku Zdrojowego na które wstęp jest niebiletowany. Są to mi.in: niezwykłe warsztaty o różnorodnej tematyce w ramach Strefy Zwierciadła, turniej scrabble z artystami, dancing pod gwiazdami, Salon Poezji oraz spotkania autorskie.

"Kultura rozumna" będąca kwintesencją twórczości artystów zapraszanych na Całego Kazia sprawia, że odbiorcami festiwalu jest ta część społeczeństwa, która ma świadomość, że bez kultury żaden naród nie przetrwa. Festiwal już na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń artystycznych ziemi kłodzkiej.

IV edycja festiwalu CAŁY KAZIO:
13-15 października 2017 wystąpią: Stanisława Celińska, Kayah, Wojciech Waglewski, Artur Andrus, Andrzej Dąbrowski, Mariusz Kiljan, Paweł Domagała, Sorry Boys, Michał Kempa oraz Goście Specjalni: Wojciech Karolak
i Bohdan Łazuka.

Więcej na: http://festiwalczubaszek.pl/ oraz https://www.facebook.com/FestiwalCzubaszek/

KONKURS!!

.

Regulamin konkursu
1. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) reguluje zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie, prawa i obowiązki Organizatora oraz Uczestników Konkursu (dalej: ,,Uczestnik”). Warunki uczestnictwa określa wyłącznie niniejszy Regulamin.
2. Celem konkursu jest kreowanie i promowanie młodych twórców satyrycznych, którzy wyrażają się poprzez krótką formę radiową (monolog, dialog, skecz, minisłuchowisko)
4. Regulamin będzie dostępny przez czas trwania Konkursu w siedzibie Organizatora, na stronie internetowej Organizatora (teatr.polanica.pl) oraz na internetowej stronie miasta Polanica-Zdrój (polanica.pl).
5. Organizatorem konkursu jest Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju, ul. Parkowa 2, 57-320 Polanica Zdrój, tel. 74 86 90 643
6. Konkurs polega na przekazaniu Organizatorowi nagrania w formacie MP3 satyrycznej audycji radiowej własnego autorstwa. Praca powinna zostać przekazana drogą mailową na adres: calykazio@teatr.polanica.pl oraz musi spełniać poniższe wymagania:
a) praca konkursowa musi być zgodna z założeniami konkursu,
b) czas nagrania: 2-3 minuty,
c) dopuszcza się następujące formy literackie: monolog, dialog, skecz, minisłuchowisko.
d) praca konkursowa nie spełniająca wymagań określonych powyżej nie będzie dopuszczona do udziału w konkursie.
7. Do zgłoszenia należy dołączyć dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, dane kontaktowe.
8. Nagrania należy przesłać do 30 września 2017
9. Jury Konkursu
a) w skład jury wchodzą: Wojciech Karolak, Artur Andrus, Hirek Wrona, Łukasz Borowiecki,Arek Stolarski przedstawiciel Teatru Zdrojowego - Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju,
b) najlepsze wyłonione prace będą prezentowane na antenie Polskiego Radia Programu 3 w audycji „Powtorki”,
c) 10 października 2017 r. na stronie Organizatora tj. www.teatr.polanica.pl zostanie ogłoszona lista 3 laureatów konkursu, którzy tym samym zostają zaproszeni do udziału w IV edycji Festiwalu Marii Czubaszek CAŁY KAZIO w Polanicy-Zdroju,
d) ostateczny werdykt Jury zostanie ogłoszony w dniu 14 października podczas Koncertu Galowego - Festiwalu CAŁY KAZIO w Teatrze Zdrojowym im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju. Prezentacja prac nagrodzonych uczestników odbędzie się w dn.
15 października podczas Salonu Poezji w ramach Festiwalu CAŁY KAZIO.
e) Organizatorzy Konkursu przewidzieli następujące nagrody:
- emisja w radiowej Trójce
- nagroda finansowa Burmistrza Miasta Polanica-Zdrój
- pobyt w Villi Polanica
10. Uczestnik, zgłaszając się do Konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, przez Organizatora w celach związanych z przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu, zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 poz. 922), zwaną dalej Ustawą. Zakres danych obejmuje informacje podane w zgłoszeniu uczestnictwa w Konkursie. Jednocześnie Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że ma prawo wglądu w treść swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wniesienia sprzeciwu, zgodnie z Ustawą. Podanie danych osobowych przez uczestnika konkursu jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia Uczestnikowi udział w konkursie
11. Prawa autorskie
a) Uczestnik oświadcza, że jest wyłącznym autorem Pracy Konkursowej i z chwilą jej przekazania do Organizatora udziela Organizatorowi nieodpłatnej i niewyłącznej licencji do swoich Prac Konkursowych, nieograniczonej pod względem terytorialnym i czasowym, na polach eksploatacji, o których mowa w art. 50 Ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016, poz. 666 ze zm.) w szczególności:
- w zakresie utrwalania i zwielokrotniania Utworu – zwielokrotnianie określoną techniką egzemplarzy Utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, fotograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową;
- prawo do wykorzystania utworu w całości lub dowolnie wybranej części;
- prawo do redakcji, adiustacji, zmiany tytułu;
- w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu,
- użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy;
- w zakresie rozpowszechniania utworu - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie Utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w tym w sieci internet.
12. Jednocześnie Uczestnik zezwala Organizatorowi na wykonywanie autorskich praw zależnych do Utworu, w szczególności twórcze przekształcanie, przerabianie i adaptowanie całości lub fragmentów Utworu, wielokrotne publikowanie (oraz publikowanie imienia, nazwiska Uczestnika, miejscowości) w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, w wydawnictwach Organizatora, materiałach reklamowych Organizatora także na stronach internetowych Organizatora oraz na wykorzystywanie ich w celach promocyjnych Organizatora.
13. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu Konkursu bez podawania przyczyny. Uczestnicy Konkursu będą powiadamiani o tym fakcie drogą mailową.
14. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (tj. Dz. U. z 2016, poz. 461).
15. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy - Kodeks Cywilny.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3