Wybierz region

Wybierz miasto

  19. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 2

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:00 Niedziela, 19 lipca

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na 19. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim w dn. 18-20 lipca 2015

  Zbliżamy się do pięknego jubileuszowego dwudziestego spotkania, ale na razie przed nami kolejne dni z filmowymi propozycjami.

  Na projekcje zapraszamy do TEATRU ZDROJOWEGO (ul. Parkowa 2), a w sobotni wieczor czeka nas koncert muzyki filmowej w MUSZLI KONCERTOWEJ (Park Zdrojowy).

  PROGRAM DNIA: 19.07 (niedziela)
  19.00 – KONESER

  KONESER

  reż. Giuseppe Tornatore
  wyst: Geoffrey Rush, Sylvia Hoeks,
  Donald Sutherland
  Włochy, 2013, 130 min.

  Głowny bohater – wybitny i ceniony znawca sztuki – ma wycenić kolekcję dzieł o nieosza-cowanej ogromnej wartości. A ponie-waż w swym życiu nie potrafi dostrzec niczego poza pracą, pasjonuje się ogromnie tym wyzwaniem. Z czasem jednak wszystko się komplikuje, a tworca filmu – Giuseppe Tornatore – wciąga widzow w bardzo niebezpieczną grę. Rzuca aluzje, miesza tropy, by ani przez chwilę nie pozwolić nam czuć się swobodnie i pewnie.
  I w dodatku wcale nie ukrywa przed nami faktu, że prowadzi tę grę i dąży do nieprzewidywalnego finału. Wielkim atutem “Konesera” jest bez wątpienia odtworca głownej roli – Geoffrey Rush. Jest coś niezmiernie poruszającego w jego kreacji, trudno sobie wyobrazić, by ten film mogł się udać z kimś innym w tej roli.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]