Wybierz region

Wybierz miasto

  21. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 1

  Muszla Koncertowa
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/.

  21:00 Wtorek, 8 sierpnia

  • Wstęp wolny

  W dniach 8-11 sierpnia rozpoczynamy kolejne dwudziestolecie naszych filmowych spotkań. Chcemy nadal prezentować filmy ważne, interesujące, dające dużo satysfakcji i radości z ich oglądania. Niech tegoroczny program będzie tego potwierdzeniem. Na spotkania zapraszamy jak zwykle do Teatru Zdrojowego, ale w tym roku zaczynamy w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym, a kończymy w Villi FILMOWIEC, w ktorej będziemy oglądać perły klasyki filmowej. A przed seansami – jak zawsze – czekają nas konkursy, nagrody i miła atmosfera.

  PROGRAM

  08.08. – godz. 21.00 – Muszla Koncertowa
  Rozumiemy się bez słow
  reż. Eric Lartigau (Francja, Belgia), 2014, 100 min.

  ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁOW

  Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich corka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwiękow. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, ktorą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane? A przede wszystkim – czy wszyscy „zrozumieją się bez słow” i znajdą dla siebie szczęśliwy finał?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]