Wybierz region

Wybierz miasto

  21. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 2

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:30 Środa, 9 sierpnia

  • Wstęp wolny

  W dniach 8-11 sierpnia rozpoczynamy kolejne dwudziestolecie naszych filmowych spotkań. Chcemy nadal prezentować filmy ważne, interesujące, dające dużo satysfakcji i radości z ich oglądania. Niech tegoroczny program będzie tego potwierdzeniem. Na spotkania zapraszamy jak zwykle do Teatru Zdrojowego, ale w tym roku zaczynamy w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym, a kończymy w Villi FILMOWIEC, w ktorej będziemy oglądać perły klasyki filmowej. A przed seansami – jak zawsze – czekają nas konkursy, nagrody i miła atmosfera.

  PROGRAM

  09.08. – 19.30 – Teatr Zdrojowy
  Idol, reż. Dan Fogelman (USA), 2015, 105 min.

  IDOL

  Bohater filmu – Danny Collins – to gwiazdor muzyki, pełen pasji showman, typowy produkt wytworni muzycznych z prywatnym samolotem, willą z basenem oraz młodszą od siebie o co najmniej ćwierć wieku atrakcyjną żoną. Ale to rownież zmęczony intensywnym życiem i karierą emeryt pragnący poczuć ciepło domowego ogniska z kochającą rodziną u boku. W dodatku przytrafiła mu się niewiarygodna historia : dostał niezwykły list od samego Jacka Lennona. Komplikacji jest więc mnostwo, film zainspirowała prawdziwa historia, ale Al Pacino z tym wszystkim radzi sobie doskonale i sprawia, że jesteśmy skłonni w całą tę historię uwierzyć.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]