Wybierz region

Wybierz miasto

  21. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 3

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:30 Czwartek, 10 sierpnia

  • Wstęp wolny

  W dniach 8-11 sierpnia rozpoczynamy kolejne dwudziestolecie naszych filmowych spotkań. Chcemy nadal prezentować filmy ważne, interesujące, dające dużo satysfakcji i radości z ich oglądania. Niech tegoroczny program będzie tego potwierdzeniem. Na spotkania zapraszamy jak zwykle do Teatru Zdrojowego, ale w tym roku zaczynamy w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym, a kończymy w Villi FILMOWIEC, w ktorej będziemy oglądać perły klasyki filmowej. A przed seansami – jak zawsze – czekają nas konkursy, nagrody i miła atmosfera.

  PROGRAM

  10.08. – 19.30 – Teatr Zdrojowy
  Ojcowie i corki
  reż. Gabrielle Mucciono (USA, Włochy), 2015, 105 min.

  OJCOWIE I CORKI

  Nagrodzony Pulitzerem pisarz przechodzi załamanie nerwowe po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią coreczką. Stan zdrowia jednak nie pozwala mu na zajmowanie się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie probuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata. Czy będzie to możliwe? Pojawiają się tu poważne komplikacje – psychologiczne, rodzinne, ambicjonalne, także prawne. I tak rodzi się bardzo życiowa i emocjonująca historia, ktora dotyka każdego. A niewątpliwym walorem tego filmu jest wielka rola Russela Crowe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]