Wybierz region

Wybierz miasto

  22. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 2

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:30 Środa, 25 lipca

  • Wstęp wolny

  22. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim
  Polanica Zdroj 24-27 lipca 2018

  To już kolejna odsłona drugiego dwudziestolecia naszego Lata Filmowego. I znow pojawią się filmy mało znane, a ważne i interesujące, bo taka formuła zawsze towarzyszyła naszym przeglądom. Na spotkania zapraszamy jak zwykle do Teatru Zdrojowego, a czwartkowy seans filmu „Passione” – muzyczna perełka tegorocznego przeglądu – zabrzmi w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.
  Przed seansami – zgodnie z naszą tradycją – czekają konkursy, nagrody i oczywiście miła atmosfera.

  PROGRAM
  25.07.2018 środa

  godz.19.30 – TEATR ZDROJOWY
  PARYŻ NA BOSAKA
  reż. Dominique Abel i Fiona Gordon – Belgia, Francja – 2016 – 85 min.

  „Paryż na bosaka” to przedziwna historia znajomości bibliotekarki z małego miasteczka na dalekiej połnocy Kanady i ekscentrycznego kloszarda z Paryża. Spokojne i uporządkowane życie Fiony zakłoca pełen rozpaczy list od mieszkającej w Paryżu 88-letniej ciotki. Fiona wyrusza do Paryża. W lawinie niespodziewanych okoliczności poznaje Doma – uprzejmego, ale denerwującego kloszarda, ktory nie chce jej zostawić w spokoju. Jaki los spotka tych czarujących dziwakow? Burleskowy, sfilmowany w fantazyjnym stylu film, wykorzystuje humor i zabawną slapstickową choreografię, żeby opowiedzieć o ważnych życiowych sprawach – takich jak miłość, wolność wyboru, samotność, solidarność.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]