Wybierz region

Wybierz miasto

  22. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim - dzień 3

  Muszla Koncertowa
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/.

  19:30 Czwartek, 26 lipca

  • Wstęp wolny

  22. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim
  Polanica Zdroj 24-27 lipca 2018

  To już kolejna odsłona drugiego dwudziestolecia naszego Lata Filmowego. I znow pojawią się filmy mało znane, a ważne i interesujące, bo taka formuła zawsze towarzyszyła naszym przeglądom. Na spotkania zapraszamy jak zwykle do Teatru Zdrojowego, a czwartkowy seans filmu „Passione” – muzyczna perełka tegorocznego przeglądu – zabrzmi w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.
  Przed seansami – zgodnie z naszą tradycją – czekają konkursy, nagrody i oczywiście miła atmosfera.

  PROGRAM
  26.07.2018 czwartek

  godz. 21.00 – MUSZLA KONCERTOWA
  P A S S I O N E
  reż. John Torturo – Włochy, USA – 2010 – 90 min.

  Na początku spotykamy się z bohaterkami filmu – jedna z nich jest głośną, nachalną mitomanką i manipulantką, druga ze skłonnościami autodestrukcyjnymi też nie stwarza zapowiedzi pogodnej opowieści. Jednak wraz z rozwojem akcji otrzymujemy szansę spojrzenia na to, co ukrywają te maski – okazuje się, że bohaterki są wspaniałymi postaciami, o bogatym i skomplikowanym życiu wewnętrznym. Rożne jak ogień i woda kobiety budują fantastyczną, dynamiczną relację, ktora nadaje opowieści potężnej energii. Zwłaszcza, że okoliczności i sytuacje życiowe są zaskakujące, nieprzewidywalne i często dramatyczne. Nic więc dziwnego, że z tego „ szczęścia” można zwariować.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ