Wybierz region

Wybierz miasto

  49 Rajd Dolnośląski - dzień 3

  Park Szachowy (obok Parku Zdrojowego)
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/

  14:15 Niedziela, 18 października

  • Wstęp wolny

  16 października Duszniki-Zdroj staną się na trzy dni dolnośląską stolicą rajdow. Właśnie w ten weekend w naszym mieście zagości 49 Rajd Dolnośląski.

  Odcinki rajdu zlokalizowane są w całej kotlinie kłodzkiej, natomiast baza rajdu oraz park serwisowy w Zieleńcu. Tutaj też będzie miał miejsce odcinek testowy. Łączna długość odcinkow wynosić będzie ok. 471 km w tym prawie 127 km odcinkow specjalnych.

  Rajd Dolnośląski to niewątpliwie kultowy klasyk. Każdy zarowno pasjonata jak i osoba chętna przyjrzenia się z bliska jak wspaniali kierowcy za kierownicami rajdowych „potworow” poradzą sobie z dolnośląskimi odcinkami. Wstęp na wszystkie odcinki 49. Rajdu Dolnośląskiego oraz do parku serwisowego jest bezpłatny. Pamiętajmy jednak, że jest to sport niebezpieczny. Każdy Kibic powinien zachować wszystkie możliwe środki ostrożności. Nie wychodźmy za taśmy, pilnujmy swoje dzieci oraz zwierzęta tak aby rajd był dla wszystkich wspaniałą zabawą. Mapy odcinkow oraz harmonogram rajdu dostępny będzie w wersji papierowej w Informacji Turystycznej w Dusznikach-Zdroju na Rynku oraz w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina.

  PROGRAM DNIA: 18 października 2015r. – niedziela

  - godz. 07:30
  Start Etap 2, Zieleniec Parking, Zieleniec 60, 57 -340 Duszniki Zdroj, PKC 6D (Pak Zamknięty - Wyjazd)

  - godz. 16:00
  Ceremonia Mety Rajdu i Rozdania Nagrod
  Polanica Zdroj ul. Parkowa, Park Szachowy (obok Parku Zdrojowego)

  - godz. 17:00
  Meta Rajdu
  Zieleniec Parking, Zieleniec 60, 57 -340 Duszniki Zdroj, PKC 12C (Pak Zamknięty - Wjazd)

  - godz. 18.30 Oficjalna klasyfikacja końcowa
  Oficjalna Tablica Ogłoszeń w Biurze Rajdu „Hotel Zieleniec”, Zieleniec 134, 57 – 340 Duszniki Zdroj oraz (strona www.rajd.dolnoslaski.pl).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]