Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Zobacz z bliska zabytkowe organy wambierzyckiej bazyliki!

  Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin
  Wambierzyce, ul. Pl. Najświętszej Marii Panny/11, +48 74 871 91 70

  12:00 - 18:00 Sobota, 12 maja

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektow europejskich w Polsce. To setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju. Wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają wtedy drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  **

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018
  Zobacz z bliska zabytkowe organy wambierzyckiej bazyliki!

  12-05-2018 godz. 12:00 - 18:00

  To jedyny dzień, w ktorym będzie można zobaczyć z bliska zabytkowe organy, znajdujące się w Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Krolowej Rodzin w Wambierzycach.

  W godzinach od 12 do 18 będzie można wejść na chor kościelny i obejrzeć stoł gry. O instrumencie będzie opowiadał organista z bazyliki. Na co dzień wejście na chor jest zamknięte. Natomiast prospekt organowy można oglądać cały czas z wnętrza bazyliki.

  Zapraszamy mieszkańcow Wambierzyc, turystow i pielgrzymow oraz wszystkich zainteresowanych zabytkowymi organami! Wstęp jest bezpłatny. Na wydarzenie nie prowadzimy zapisow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ