Wybierz region

Wybierz miasto

  Dream Trip Sudetia – parada supersamochodów w Polanicy

  deptak (ul. Bystrzycka)
  Polanica-Zdrój, ul. Bystrzycka/.

  16:00 - 17:00 Piątek, 6 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Dream Trip Sudetia – parada supersamochodow
  6 kwietnia, godz. 16:00 - 17:

  Dream Trip Sudetia to wydarzenie, ktorego organizatorem jest marka Dream Trip Events. Skierowana jest do właścicieli sportowych samochodow, koneserow motoryzacji i pasjonatow poznawania lokalnych kultur. Przyjmuje formę krajoznawczego przejazdu kawalkady samochodow marzeń.

  Podroż rozpoczyna się w Legnicy skąd grupa udaje się do Wojanowa. Następnego dnia pokonują ponad 300 km po najlepszych drogach regionu, zatrzymując się między innymi w Polanicy-Zdroju, gdzie przez około godzinę na terenie polanickiego deptaku będzie można podziwiać wiele odmian klasycznej Porsche 911, brutalne i bezkompromisowe Mercedesy AMG, fantazyjną Alfę Romeo Giulia QV czy absolutnie unikatowe i egzotyczne Maclareny 675LT i 720S. Trzeci dzień to podroż w stronę Opola i otwarty photo-day na Zamku w Topaczu.

  Udział bezpłatny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ