Wybierz region

Wybierz miasto

  EarthQuake Invites - Saltea SPD Crew - MacBeat Subwena

  Gospoda Altheide
  Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka/1

  21:00 Od 30.09.2017 do 1.10.2017

  • Brak informacji o cenie

  Saltea [Spd Crew/Wieczor Klubowy/Wrocław]

  Członek kolektywu Spd Crew, ktory od kilku lat aktywnie działa na wrocławskiej scenie klubowej. Jako SPD Crew reprezentuje klubowe podziemie miasta, poruszające się w stylistyce połamanych brzmień. Organizatorzy dwoch cykli - Broken Structures i Break Freaks, na ktorych wystąpili tacy artyści jak Big Bud, Rido, Xtrah, Minor Rain, Morem, Radicall, Genom, Razor Point, Yabol, Helbot, Adam Faz. Zawsze dbają o stworzenie niepowtarzalnego klimatu na swoich eventach. Saltea wspołprowadzi rowniez audycję Wieczor Klubowy na antenie Radia LUZ, ktora traktuje o tym co w elektronice świeże i niebanalne.

  Zasady? Bilety? Wejście za darmo? Jako, że bardzo cenię ludzi uprzejmych, godnych zaufania z klasą, dołożę wszelkich starań aby ta impreza oraz każda kolejna była wyjątkowa. Robię to z pasji do muzyki i właśnie w takim charakterze spotkamy się w przyjacielskim gronie. Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie ochrona. Osoby zapisane w wydarzeniu "Wezmę udział" są uprawnione do nabycia biletu w cenie 15, na miejscu będzie lista, zamknięta dzień przed wydarzeniem.
  EarthQuake
  Gwiazdy wieczoru, headlinerzy z Wrocławia, starzy wyjadacze, znający się na rzeczy z wyśmienitym gustem. Po tych wszystkich latach i zauważeniu młodego pokolenia na kotlinie, zafascynowanego muzyką bassową stwierdzam, że jesteśmy na to gotowi i będzie pięknie! Trzymam za to kciuki! Pozdro! Więcej informacji wkrotce...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]