Wybierz region

Wybierz miasto

  „Joga i praca z powięziami” warsztat z Agnieszką Wielobób

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  11:00 - 16:00 Niedziela, 5 lutego

  • 100zł

  Agnieszka Wielobob - joga i ajurweda - nauczycielka jogi i specjalistka ajurwedy, mama Tymona, autorka książki „Ajurweda w praktyce. Jak wspołcześnie stosować starożytną sztukę leczenia”. Praktyki asan (pozycji jogi) i pranajamy uczyła się głownie od swojego męża Macieja Wieloboba oraz od Indry i A.G. Mohana z Chennai. Od 2007 roku praktykuje medytację pod kierunkiem dr H.J. Witteveena i Macieja Wieloboba. Ponadto dokształca się z teorii i praktyki dietetyki ajurwedyjskiej, poprzez warsztatach (m.in.: Apolonia Rdzanek, Donald VanHowten, dr Ganesh Mohan). Interesuje się rownież pracą manualną, uczestniczyła w warsztatach LifeImpressions Bodywork oraz ukończyła dwa stopnie kursu Anatomy Trains (taśmy anatomiczne). Podczas prowadzonych przez siebie zajęć łączy wrodzoną precyzję i zmysł analityczny z praktyczną wiedzą z dziedziny jogi i ajurwedy. Jest redaktorem działu „Ajurweda” w magazynie „JOGA” i członkinią redakcji portalu Joga ABC. Ponadto pisze rownież popularnego bloga o ajurwedzie, jodze i świadomości ciała.

  O WARSZTACIE:
  Przeżycia, ktorych doświadczamy zapisują się w naszym ciele w tkance łącznej. Powięź, zbudowana z tkanki łącznej, jest bardzo ważnym elementem spajającym nasze ciało jako całość. To „pajęczyna”, w ktorej zawieszone są organy, ktora otaczając każdy najmniejszy element wnętrza i wpływa na jego funkcjonowanie. Na warsztatach sprobujemy przyglądnąć się w jaki sposob funkcjonuje powięź, jak reaguje na określoną siłę, na rożne rodzaje pracy. Ponadto postaramy się za pomocą asan samemu „dotknąć” powięzi i wprowadzić rozluźnienie, miękkość oraz przestrzeń w ciało.
  Warsztat obejmuje praktykę asan (pozycji jogi), podstawy pranajamy i odrobinę teorii, ułatwiającej naszą praktykę.
  Warsztat trwa od godziny 11.00 do około godziny 16.00. W trakcie będzie około 35 minut przerwy.
  Koszt: 100 złotych
  Miejsce: Fitness Academy w budynku Krytej Pływalni w Kłodzku lub Teatr Zdrojowy w Polanicy.

  Serdecznie zapraszamy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]