Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Ani Rusowicz

  Muszla Koncertowa
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/.

  19:00 Czwartek, 31 maja

  • Wstęp wolny

  Koncert polskiej wokalistki Ani Rusowicz odbędzie się w polanickiej Muszli Koncertowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Ania Rusowicz:
  Piosenkarka, corka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Laureatka nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk.
  "Ada pamiętać wypada" to projekt Ani Rusowicz oddający hołd mamie – Adzie Rusowicz (ze szczegolnym zwroceniem uwagi na dzień urodzin ADY – 8 września), uważanej na przełomie lat 60. i 70 w Polsce za najważniejszą gwiazdę mocnego uderzenia. W roku 2011 minęła 20 rocznica Jej śmierci i to właśnie corka podjęła kroki, by przypomnieć o Adzie Rusowicz – osobie skromnej, efektownej, profesjonalnej, świetnej zarowno na estradzie, jak i w studiu. A przede wszystkim swojej matce. 16 września 2012 odsłoniła tabliczkę swojej mamy Ady Rusowicz na Alei Bluesa w Białymstoku.
  W 2011 ukazała się jej solowa płyta „Moj Big-Bit”. W 2011 nagrała też singel „Kwiat nienawiści” z zespołem Czarno-Czarni. 9 listopada 2014 ukazała się płyta „Panny Wyklęte” dołączona do tygodnika „wSieci”, na ktorej znalazła się „Pieśń Wiktorii” Ani Rusowicz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]