Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert HEY

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:00 Sobota, 18 lutego

  • 55zł

  HEY to zespoł, ktorego nie trzeba przedstawiać. Jeden z najlepszych zespołow koncertowych w Polsce. HEY od 20 lat utrzymuje się na szczytach popularności, cały czas rozwijając się artystycznie. Charyzmatyczna wokalistka zespołu Katarzyna Nosowska, uważana za najlepszą tekściarkę swojego pokolenia wraz z zespołem zostali wyrożnieni 17 Fryderykami i niezliczoną ilością innych nagrod. Wszystkie 10 płyt studyjnych, ktore wydali, uzyskały status platynowych płyt. Oprocz wielkich przebojow, takich jak „Teksański”, „Moja i Twoja nadzieja”, „Mimo wszystko" czy „sic!” jednym z największych sukcesow zespołu było DVD koncertowe wydane pod szyldem MTV Unplugged. Wydawnictwo to rozeszło się w rekordowym nakładzie, a publiczności bardzo przypadły do gustu nowe aranżacje: akustyczne, folkowe, a nawet w stylu country.
  2015 rok przyniosł nowy album: „HEY w Filharmonii. Szczecin Unplugged”. Wydawnictwo, ktore powstało przy wspołpracy z Filharmonią w Szczecinie i Miastem Szczecin jest rejestracją wyjątkowego koncertu Unplugged. Wraz z zespołem na deskach sceny Filharmonii w Szczecinie wystąpili muzycy towarzyszący, wirtuozi instrumentow akustycznych oraz muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie.
  Hey i Katarzyna są najczęściej nominowanymi artystami w historii nagrod Fryderyk, a zdobyli ich w sumie 23!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ