Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Kamila Bednarka w Polanicy-Zdroju

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:00 Sobota, 30 kwietnia

  • 30zł

  Kamil Bednarek:
  Znany rownież jako MaccaBraa – polski wokalista, autor tekstow i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin.
  W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Na castingu zaprezentował piosenkę „I" z repertuaru Kurta Nilsena. Jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu, na ktorym zaśpiewał „Tears in Heaven" Erica Claptona. Głosami telewidzow awansował do finału. Po finałowym wykonaniu „Is This Love" Boba Marleya zdobył 2. miejsce na podium show.
  W 2012 roku założył zespoł sygnowany jego nazwiskiem. Wtedy też ukazał się pierwszy album formacji zatytułowany "Jestem...". 29 maja 2015 roku na rynek trafił drugi studyjny album zespołu „Oddycham” promowany przebojem „Chwile jak te”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ