Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Teraz Polska Muzyka

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:00 Sobota, 11 listopada

  • 25zł

  Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdroju i wrocławskie Stowarzyszenie im. Richarda Straussa zapraszają 11 listopada na nieoczywiste Święto Niepodległości – drugi koncert z nowego cyklu Polanica – Zdroj Muzyki.

  W dniu Święta Niepodległości, w Teatrze Zdrojowym w Polanicy Zdroju usłyszymy muzykę wielkich kompozytorow- w programie pojawią się nazwiska m.in. Chopina, Szymanowskiego, Moniuszki czy Poniatowskiego. Wystąpią także młodzi soliści. Rozpoczęcie o godzinie 19.00!

  Po niezwykle ciepło przyjętym występie wrocławskiego Kwartetu Smyczkowego Pakamera, ktory we wrześniu zaprezentował autorski program muzyki filmowej, zapraszamy do celebrowania polskiej tworczości instrumentalno-wokalnej – nie nudnej, a atrakcyjnej; nie smutnej, a wzruszającej; nie prowincjonalnej, a światowej.

  Koncert "Teraz polska muzyka"
  11 listopada, godz. 19.00
  Teatr Zdrojowy w Polanicy - Zdroju

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ