Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert zespołu The Burnin Hearts

  Muszla Koncertowa - Park Zdrojowy
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/

  19:00 - 20:30 Piątek, 31 lipca

  • Brak informacji o cenie

  BURNIN’ HEARTS to band rodem z Mazowsza. Grają dynamiczne rockabilly. W swoim repertuarze, oprocz numerow autorskich, mają utwory takich tuzow sceny, jak Elvis Presley, Gene Vincent, Eddie Cochran, Carl Perkins, Stray Cats czy Head Cat.

  W skład zespołu wchodzą muzycy od wielu lat związani z polską sceną rockabillową, rock and rollową i bluesową. Od 2012 roku Burnin’ Hearts nieustannie koncertują. Zagrali na takich festiwalach jak Bulwar Fest w Bydgoszczy, XX i XXI Blues Express w Poznaniu, VIII i X Polish Boogie Festival w Człuchowie, Suwałki Blues Festival 2014 oraz Malkov Rumble Rockabilly Party 2012 w Czechach . Na swoim koncie zespoł ma wydaną własnym sumptem EP-kę „Hard Strike Rockabilly”.

  W lutym 2014 wydał debiutancką płytę ” Rockabilly Life”, na ktorej znalazł się autorski materiał. W maju 2015 roku ukazała się kolejna EP-ka pt. “Rusty Tunes”.

  Skład Zespołu:

  Cezary “Czaro” Szymaniak- voc.
  Paweł “Yoda” Jodko- guitar
  Krzysztof “Cris” Łuczak- double bass
  Artur “Archie” Mańkowski- drums

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]