Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyka z ekranu

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  19:00 Sobota, 9 września

  • 25zł

  Do pierwszego koncertu zaproszony został wrocławski Kwartet Pakamera, ktory zaprezentuje autorski program muzyki filmowej. Ten zespoł muzyki klasycznej powstał z fascynacji kinem i rolą, jaką w filmie odgrywa muzyka. Tworzą go artystki-instrumentalistki na stałe związane z Narodowym Forum Muzyki. Jako członkowie Orkiestry NFM Leopoldinum wspołpracują z wybitnymi postaciami sceny muzycznej oraz regularnie koncertują w ramach prestiżowych festiwali w kraju i zagranicą. Muzycy mają też w swoim dorobku wiele nagrań dla potrzeb kina, teatru i telewizji oraz gościnne występy na płytach artystow polskiej sceny rozrywkowej.
  Projekt zespołu Pakamera: Muzyka z ekranu prezentuje utwory pochodzące ze znanych i uwielbianych przez wszystkie pokolenia filmow i seriali w oryginalnych aranżacjach muzykow kwartetu. Program ten cieszy się dużym uznaniem publiczności, był wielokrotnie prezentowany w Filharmonii Wrocławskiej, Narodowym Forum Muzyki oraz podczas polskich festiwali filmowych.

  Już 9 września o godzinie 19 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju zabrzmią melodie m.in. z: „Ojca Chrzestnego”, „Indiany Jonesa”, „Rocky’ego”, „07 zgłoś się”, „Polskich drog” i „Skrzypka na dachu”. Podczas koncertu publiczność wysłucha rownież ciekawych anegdot na temat świata kinematografii, ktore ubarwią to wyjątkowe wydarzenie.
  Bilety do nabycia w sekretariacie Teatru Zdrojowego
  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]