Wybierz region

Wybierz miasto

  Pożegnanie lata

  Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji
  Polanica-Zdrój, ul. Parkowa/2, +48 74 869 06 43

  18:00 - 22:00 Sobota, 2 września

  • Brak informacji o cenie

  Gorące pożegnanie lata w Polanicy-Zdroju.

  W ostatnią sobotę wakacji, 2 września, w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju pożegnamy wakacje. O 18.00 przed muszlą koncertową w tanecznych rytmach latino i ostrzejszych bitach hip-hopu rozpocznie się Mini Disco Show – super impreza dla młodszej części widowni – czyli tych, ktorzy zakończenie wakacji odczują najbardziej. Plenerową dyskotekę poprowadzą profesjonalne instruktorki tańca.

  Po tanecznym starcie imprezy, o godz. 20.00 rozpocznie się druga odsłona wieczoru, tym razem już dla starszej części widowni. Stad-up w wykonaniu Piotrka Popka i Maćka Adamczyka. Spora ilość żartow (często nieco ostrzejszych...) wprawi w doskonały nastroj wszystkich zgromadzonych w Parku Zdrojowym. Po niezliczonej ilości salw śmiechu, z bolem mięśni brzucha i uśmiechem od ucha do ucha, płynnie przejdziemy do trzeciej części pożegnania lata.

  Po zmroku, ok. 21.00 wszystkich zgromadzonych zapraszamy na imprezę, ktorej nie może zabraknąć w żadnym szanującym się kurorcie – dancing pod gwiazdami. Przy muzycznych hitach lata, tego obecnego i tych wcześniejszych, będziemy mogli oddać się tanecznemu szałowi. Imprezę będziemy starali zakończyć się z rozpoczęciem ciszy nocnej, choć wiemy, że może być to trudne...

  Do zobaczenia 2 września w polanickim Parku Zdrojowym!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]