Wybierz region

Wybierz miasto

  ROZPOCZĘCIE FERII x PÓŁMETEK WSZYSTKICH SZKÓŁ ŚREDNICH x 29.01 (PIĄTEK) COLOMBINA CLUB x LED SHOW x MEGA ATRAKCJE x IMPREZA +16

  COLOMBINA CLUB
  Polanica-Zdrój, ul. Zdrojowa/18

  21:00 Piątek, 29 stycznia

  • 12zł

  Jesteśmy ogolnopolskim cyklem imprez dla uczniow szkoł średnich, witamy Polanice Zdroj! Już 29 stycznia w piątek poczujecie nieprzeciętny melanż w klubie COLOMBINA!
  Mamy zaszczyt przedstawić Wam WIELKIE ROZPOCZĘCIE FERII ZIMOWYCH!
  Czas na imprezę z okazji rozpoczęcia ferii i POŁMETKU ROKU SZKOLNEGO!
  Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji i konkursow, ktore będziemy prezentować na stronie wydarzenia dzień po dniu aż do imprezy.

  Zadbamy o Waszą integracje - pomogą Wam opaski fluorescencyjne rozdawane przez hostessy. Opaski są w 2 kolorach, a każda ma swoje znaczenie:
  zielona - wolny/a i chcę się zabawić
  czerwona - zajęty/a i nie szukam znajomości
  LED STICK SHOW
  Oprocz opasek fluorescencyjnych, imprezę rozświetlą gadżety rodem z największych festiwalow muzycznych na świecie! Pałeczki LEDowe czekać będą na 100 osob!

  FOTORELACJA
  Wszystkie Wasze wygłupy, tańce, śmiechy i pocałunki na imprezie zostaną profesjonalnie sfotografowane i parę dni po imprezie będziecie mogli oglądać zdjęcia i wspominać tą noc!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ