Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztat Haftu Historycznego

  Pałac Kamieniec
  Kamieniec, ul. Kamieniec/47

  19:00 Od 23.03.2018 do 25.03.2018

  • 865zł

  Pałac Kamieniec zaprasza serdecznie na wyjątkowy warsztat Haftu Historycznego. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, ktorzy chcą poznać fascynującą historię haftu i nauczyć się historycznych technik z użyciem rożnorodnych nici.
  W trakcie dwudniowego warsztatu uczestnicy wykonają samodzielnie haftowany wyrob, ktory zabiorą ze sobą do domu. Będzie to rownież okazja do spędzenia czasu w zabytkowym obiekcie jakim jest XVIII-wieczny Pałac Kamieniec i poznania jego historii.

  Warsztat Haftu Historycznego poprowadzi Anna Nurzyńska-Dziemska wybitna kostiumolog, projektantka, znawczyni kostiumow historycznych z XVII i XVIIIw, właścicielka Atelier Saint-Honore i autorka bloga fashion-hi-story.
  Warsztat połączony jest z pobytem weekendowym w Pałacu Kamieniec. Ilość uczestnikow min 7 / max 12 osob.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]