Wybierz region

Wybierz miasto

  Zakochani w Europie! WALENTYNKI

  Restauracja Hotel Europa
  Polanica-Zdrój, ul. Zdrojowa/15

  17:00 - 22:00 Niedziela, 14 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Nie macie jeszcze planow na Dzień Zakochanych, a to już tuż tuż?!
  Nic straconego! Zachęcamy do spędzenia z Nami walentynkowego wieczoru! Każda para zakochanych, ktora odwiedzi Nas w ten dzień na wyśmienitą kolacje, będzie mogła cieszyć się przepysznym deserem w prezencie od Nas! Szarlotka na ciepło, czy puszysty sernik z bezowym kożuszkiem? Wybor należy do Was! Do tego lampka lemoniadowego szampana... Mmmm... Czy ktos się skusi? Zaoferujemy Wam rownież, specialnie na ten dzień, skomponowane menu - proste, a zarazem niebanalne przysmaki zadowolą niejednego smakosza. Szczegoły wkrotce... I to nie koniec niespodzianek... Ale ciiiii...
  Zapraszamy w niedzielę, po godzinie 17.00, każdą parkę ceniącą ciepłą, swawolną atmosferę, w ktorej nie zabraknie walentynkowych akcentow, rozmaitości przy stole, uśmiechniętej obsługi, miłej muzyki, a to wszystko po to, by kolacja walentynkowa wprawiła Was w odpowiedni nastroj i stała się doskonałym preludnium do nadchodzącej, walenynkowej nocy... :-)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ