Kalifornijski prawnikwypadkami samochodowymiprawnikwypadkami

2020-08-08 18:58:27

Wiodącyw Kalifornii
samochodowymiKażdego dniai śmierci ludzi. Kiedy te wypadki są spowodowane zaniedbaniem innej osoby, istnieje środek zaradczy, ale potrzebujesz doświadczonych prawników zajmujących się wypadkami samochodowymi . Rodziny poszkodowanych i rodziny poszkodowanych mogą wytoczyć powództwo lub dochodzić roszczeń przeciwko stronie lub stronom odpowiedzialnym o zwrot utraconych dochodów, kosztów leczenia i zadośćuczynienia pieniężnego za ból i cierpienie. Nasza kancelaria, której celem jest zapewnienie naszym klientom maksymalnego odszkodowania od lekkomyślnych lub niedbałych kierowców, którzy mogą siać spustoszenie, powodując obrażenia ciała ofiary wypadku samochodowego. Więcej dowiesz się w naszym biurze Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com/car-accident-lawyer

Kancelaria Nakase jest jednym z najlepszych prawników zajmujących się obrażeniami ciała w San Diego w Kalifornii, zajmującymi się rannymi kierowcami, którzy odnieśli złamania kości lub urazy ortopedyczne.

Jak możemy pomóc?
Ekspert kancelarii Nakase prawnik specjalizujący się w wypadkach samochodowych. Nasi prawnicy i pracownicy mogą zbadać okoliczności wypadku i wystąpić o maksymalne odszkodowanie, aby upewnić się, że nasi klienci otrzymują to, czego potrzebują, aby pokryć rachunki medyczne, utracone zarobki oraz ból i cierpienie. Lub możemy negocjować z firmą ubezpieczeniową i zobaczyć, że otrzymujesz dobrą ofertę. Po poradę możesz odwiedzić nasze biuro lub zadzwonić Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com

Co robić w razie wypadku?
Najpierw na miejscu zdarzenia sprawdź wszystkich zaangażowanych pasażerów, kierowców i pieszych. Jeśli potrzebują pomocy medycznej, natychmiast wezwij pogotowie. Nie ruszaj nikogo nieprzytomnego lub zgłaszającego ból szyi lub pleców, chyba że ich życie jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie, takim jak pożar.

Pamiętaj, aby zadzwonić na policję, aby zgłosić śmierć, obrażenia lub znaczące uszkodzenie mienia i zażądać policyjnego raportu z wypadku. Zdobądź nazwiska i odznacz liczbę funkcjonariuszy wchodzących na scenę. Zadzwoń na policję, poproś o raport policyjny
Sfotografuj wszystkie zaangażowane osoby, w tym prawo jazdy i kartę ubezpieczeniową
Sfotografuj wszystkie zaangażowane pojazdy, w tym tablice rejestracyjne, uszkodzenia i punkty na pozostałych pojazdach
Nazwy ulic fotografa, sygnalizacja świetlna i znaki
Fotografowie wszystkie slajdy
Fotografowie świadkowie i uzyskaj ich numery telefonów i adresy
Zabezpiecz dowody, fotografując swoje obrażenia. W przypadku odniesienia obrażeńzgłoś się do
natychmiastlekarza.
Upewnij się, że się nie
przyznajesz. Brak stopnia błędu.
Nie rozmawiaj z ubezpieczycielem drugiej strony bez uprzedniego skontaktowania się z naszym biurem. Należy pamiętać, że firma ubezpieczeniowa chce złożyć udokumentowane oświadczenie, aby chronić siebie, a nie Ciebie. Reprezentują ludzi, którzy cię skrzywdzili i próbują zmniejszyć swoją odpowiedzialność finansową.
Nie dawaj nikomu zajętego oświadczenia, zwłaszcza firmom ubezpieczeniowym, później użyją przeciwko tobie własnego słowa.
Nie pozwól, aby twój samochód był holowany na hak holowniczy. Zamiast tego odholuj go do domu.

Podchodząc do kierowców bądź współpracujący i uprzejmy, ale nie przepraszaj ani nie przyznawaj się, na przykład, do naruszenia drogi lub jazdy na czerwonym świetle. Jeśli to zrobisz, możesz przyznać, że jesteś odpowiedzialny.

Pamiętaj, aby zapytać wszystkich kierowców o ich nazwiska, numer prawa jazdy, telefon i adres. Weź tablice rejestracyjne i informacje o ubezpieczeniu od wszystkich zaangażowanych kierowców. Zdobądź także nazwiska, adresy i numery telefonów pasażerów. Jeśli są świadkowie, napisz ich wersję tego, co się stało, a także ich informacje.

Co zrobić po powrocie do domu
Kiedy wracasz do domu lub krótko po tym, skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową i nie kłam ani nie przeinaczaj tego, co się stało, albo może odmówić ochrony ubezpieczeniowej, jeśli zostaniesz złapany. Zdobądź kopię raportu policyjnego, możemy Ci w tym pomóc.

Sfotografuj swój samochód i wszelkie jego uszkodzenia. Przydatne może być również pokazanie samochodu przed wypadkiem.

Jeśli jesteś kontuzjowany, pamiętaj o zapisywaniu wizyt u lekarzy i innych lekarzy, przepisywanych przez nich leków i metod leczenia oraz tego, co przy nich stosowałeś. Zwróć uwagę, jak się czujesz fizycznie i psychicznie w wyniku wypadku.

Zapisz cały czas stracony w miejscu pracy, napisz, jakie czynności są w pracy lub w domu, w których nie możesz już uczestniczyć, i powiedz, jak zaległości w wraku wpłynęły na twoje życie rodzinne.

Gdy już to wszystko zrobisz, zadzwoń do Kancelarii Prawnej Nakase, aby dochodzić sprawiedliwości i zadośćuczynienia za to, co ci się przydarzyło. Praktykujemy prawo w całej Kalifornii.

Kiedy kierowca jest uważany za niedbałego?
Nieostrożne prowadzenie pojazdu może przybierać różne formy. Oto niektóre z najczęstszych:

Jazda po pijanemu
Nadmierna prędkość
Korzystanie z telefonu komórkowego
Nieuwaga
Brak dostosowania do warunków
Niebezpieczeństwa związane z prowadzeniem
Nieuwaga
Zasypianie
Wyścigi uliczne
Wynajmij najlepszego prawnika w Kalifornii w zakresie wypadków samochodowych i obrażeń ciała
W celu bezpłatnej oceny Twojej sprawy musisz porozmawiać z prawnikiem, który rozumie złożoność roszczeń z tytułu wypadku samochodowego. Od lat zdobywamy wspaniałe nagrody dla naszych klientów. Mamy doświadczonych prawników i ekspertów, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby reprezentować Cię za maksymalne odszkodowanie. Zadzwoń do zespołu The Nakase Law Firm w celu uzyskania wstępnej konsultacji.

Jesteś na profilu ivanratnitski - stronie mieszkańca miasta Radlin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj