Wybierz region

Wybierz miasto

  Zakręceni sportem

  Sport to zdrowie! Ten znany slogan to jednak coś więcej niż same słowa. W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna jest w modzie, a wszelkie jej formy biją rekordy popularności. Każdy z nas zna osobę, która swą pasją sportową potrafi zarazić innych. Osobę, dla której bycie trenerem to nie tylko praca, a styl życia. Są też ludzie, którzy od wielu lat poświęcają swój wolny czas dla drugiego człowieka, a wszystko w zasadach fair play. I to właśnie takim ludziom dedykujemy nasz nowy plebiscyt „Zakręceni sportem”.

  Plebiscyt polega na wyborze najbardziej popularnego wśród czytelników Panoramy Kłodzkiej i użytkowników portalu klodzko.naszemiasto.pl pasjonata, który angażuje się w sportową działalność lokalnej społeczności. Szukamy osoby, która prezentuje postawę prawdziwego sportowca, ale też nierzadko kształci w postawach fair play dzieci i młodzież. Może być to nauczyciel wychowania fizycznego, trener dowolnej dyscypliny sportowej, kierownik zespołu z niższych lig, który swój wolny czas poświęca na pranie strojów i dbanie o murawę stadionu, czy każdy, kto swą sportową pasję może przelać na innych.

  Plebiscyt ma charakter otwarty. Kandydatem w plebiscycie może być każdy mieszkaniec Ziemi Kłodzkiej, który utożsamia się ze sportowym trybem życia i swoją pasją zaraża innych. My zgłosiliśmy już pierwszą szesnastkę, wśród których znajdują się trenerzy, kierownicy zespołów, zapaleni biegacze, czy rowerzyści. Teraz i ty zgłosić możesz kandydaturę takiej osoby. Jak to zrobić? Możesz wejść na stronę klodzko.naszemiasto.pl i uczynić to za pomocą formularza, możesz też przyjść do naszej redakcji przy ul. Armii Krajowej 19 w Kłodzku. Głosowanie potrwa od 9 listopada do 29 grudnia. Czas start!

  Nagrodą główną jest weekendowy pobyt w hotelu we Wrocławiu oraz zaproszenie na Dolnośląską Galę Sportu organizowaną 30 stycznia 2017 r. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Laureat II i III miejsca otrzymają zaproszenia na Dolnośląską Galę Sportu organizowaną 30 stycznia 2017 r. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zakręceni sportem

  Zakręceni sportem

  Sport to zdrowie! Ten znany slogan to jednak coś więcej niż same słowa. W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna jest w modzie, a wszelkie jej formy biją rekordy...

  Inne plebiscyty